залишити відгук

Меню товарів

Встановлення домофонів - прибуткова бізнес ідея!

долларЯк організувати свій домофонний бізнес? Чи варто розпочинати таку не просту справу? Поговоримо про реалізацію даної ідеї в цій статті!

Якщо ви живете в невеликому містечку чи обласному центрі то цей бізнес можу бути саме для вас! За досить короткий час ви зможете заробити дуже не погані гроші!

 

Чому ми обираємо домофони VIZIT?

Візіт логотип

На ринку України представлено обладнання великої кількості виробників. Розглянемо основні причини чому саме варто залишити свій вибір на обладнанні Vizit.

 

Якісний монтаж домофонів

монтаж домофонівВ цій статті розглянемо монтаж під'їздних дверей, доводжувача, електромагнітного замка, кнопки виходу, електричної проводки та інших елементів домофонної системи.

 

Вибираємо блок керування домофоном (БУД).

Блок керуванняОзнайомимось з основними функціями які виконує блок керування та модельним рядом представленим у нас в інтернет магазині.

 

Історія розвитку домофонів

старий

Вперше про домофон згадується в відомій казці "Алі-Баба та сорок розбійників". Всі ми добре пам'ятаємо, як чарівні двері в скелі, відкривалася за допомогою простих слів "сім-сім, відкрийся". Для тих часів це було справжнє диво, але сьогоднішній науково-технологічний прогрес дозволив казці стати реальністю, подарувавши людству домофон.

 

Координатні та цифрові домофони.

Основна різниця між цифровими та координатними домофонами це спосіб комутації лінії зв'язку та абонентських переговорних пристроїв. Розглянемо переваги та недоліки обох цих систем.